26 Mayıs 2015 Salı

Flormar 451 Numaralı Yeşil Oje

    Tırnakta yeşil renkli ojeleri sever misiniz? Peki yeşilin farklı tonlarını? Tırnağa yeşil rengi yakıştırıyorum diyenler için güzel bir öneri olacak Flormar 451 numaralı yeşil ojeyi yakından inceleyebiliriz;


     Günlük olarak çok tercih ettiğim bir renk değildir yeşil, tırnakta da cırtlak ve göze batan renklerinden hoşlandığım söylenemez. Fakat yeşilin farklılaşmış tonlarına tek kelime ile bayılıyorum. Flormar'ın 451 numaralı ojesinde işlediği bu ton da sevdiğim yeşil örneklerinden bir tanesi. Kullandığımda çevremde de beğeni alan bir renk. Farklı duruşu, edindiği sıra dışı ton ile tırnağa çok yakıştırdığım bir oje oldu.

 
      Yapısından bahsedecek olursak tırnaklarıma iki kat uyguladım bu ojeyi. Üzerine parlatıcı sürmedim. Parlak bir hal alınca doğal güzelliğini örtüyor, sade haliyle tonu gayet güzel diye düşünüyorum bu ojede. Çok sıvı ya da çok koyu bir yapıya sahip değil. Flormar'ın diğer ojeleri ile aynı akışkanlık ve yoğunlukta. Sürerken zorlanmıyorsunuz. Kuruma hızı ise orta düzeyde. Tırnaklarınızı gün içinde ne kadar çok kullandığınıza bağlı olarak 2-3 kalıyor kalabiliyor. Anında soyulmuyor. 


     Bu fotoğrafta ojenin tonu daha koyu çıkmış olsa da, rengimizin orjinal tonu yukarıdaki fotoğraflarda olduğu gibi. Gerçekteki hali ile yukarıdaki fotoğrafları arasında bir fark yok. Tesadüfen rastlayıp aldığım ve sevdiğim bir oje, yeşil severler için bulunduğunda kaçırılmaması gereken bir ton. :)

2 yorum:

  1. Renk çok güzel buarada yüzüklerini de çok beğendim :)

    YanıtlaSil
  2. Ben de çok severek kullanıyorum bu ojeyi renk gerçekten güzel :)

    YanıtlaSil

Bunlar Da İlginizi Çekebilir:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...